Aksident i rëndë në Malishevë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur çaste më parë në Malishevë.

Lajmin e ka bërë të ditur Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe e Shpëtimit.

Aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit, teksa raportohet se dy persona kanë pësuar lëndime të rënda trupore.

Akoma nuk dihen shkaqet e aksidentit.

Më poshtë pamje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *