Aksident në hyrje të Prishtinës, vetura përfundon në arë

asditen e sotme ka ndodhur një aksident në hyrje të Prishtinës.

Indeksonline ka siguruar pamje teksa shihet që vetura ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë.

Përveç dëmeve të mëdha materiale, ende nuk dihet për të lënduar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Komente Së Fundi