aksioni I doganës, bastisen 6 barnatore në Prishtinë

njësitet hetuese të Doganësë kanë zhvilluar sot një aksion të gjerë me dyshimet për kontrabandë, falsifikim të medikamenteve për të cilat kishin informacione se janë duke u shitur medikamente pa banderola dhe të kontrabanduara.

Aksioni i bastisjes u zhvillua në 6 barnatore në Prishtinë. Akisioni i doganave po vazhdon

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *