Mar. Kor 23rd, 2024

Ambasdori Hovenier në Kuvend, i bashkohet takimit të Edi Ramës

By Rtv Arbëria Kor6,2023

Kryeministri Rama ka nisur sot një vizitë në Kosovë në kuadër të një turi ballkanik, ku aktualisht është duke mbajtur takim me kryetarin e Kuvendit Glauk Konjufca.

Ndërsa, pak momente më parë ka përfunduar takimin me Presidenten Osmani.

Si dhe Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Jeff Hovenier është parë duke hyre në Kuvend.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *