Arrestohet personi që vodhi në xhami

Ditën e sotme është arrestuar një person pasi dyshohet se vodhi në dy xhami në Shtime të hënën.

Rasti cilësohet si vjedhje e rëndë.

I dyshuari është shoqëruar në stacionin e policisë në Shtime dhe pas intervistimit nga hetuesit policor, me vendim të Prokurorit të rastit, është liruar për procedurë të rregullt hetimore

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Komente Së Fundi