Pre. Kor 19th, 2024

Banorët ankohen për rrëshqitje të dheut në rrugën mes lagjes së Emshirit e Kalabrisë

By Rtv Arbëria Kor9,2023

Në Prishtinë, saktësisht në rrugën mes lagjes së Emshirit dhe Kalabrisë, ka pasur rrëshqitje të dheut.

Lexuesit e IndeksOnline kanë dërguar pamje nga kjo pjesë e rrugës e cila po paraqet rrezik.

Banorët e asaj lagjeje janë të shqetësuar dhe thonë se po u rrezikohet jeta nga rrëshqitjet e dheut.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *