covid-19, 149 raste pozitive, 43 te sheruar

NE raportin e fundit te IKSHPK-se 24 oresh thuhet se kane rezultuar 149 raste pozitive, dhe jane sheruar 43 persona

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Komente Së Fundi