FAST Kosova arreston personin e dënuar me 30-vite burg në Itali

Policia e Kosovës ka arrestuar sot një person të dënuar me 30-vite burgim.

Burimet e IndeksOnline brenda policisë kanë thënë se në aksion është i përfshirë njësiti FAST Kosova.

Sipas këtyre burimeve, i arrestuari i sotëm ishte i dënuar me 30-vite burg në Itali dhe se arrestimi i tij është bërë në bashkëpunim me autoritetet italiane.

FAST Kosova është një nga njësitet më të suksesshme të Policisë së Kosovës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *