Mar. Kor 23rd, 2024

Gazetarët para Qeverisë, pajisjet i lënë në tokë në shenjë solidarizimi me Klan Kosovën

By Rtv Arbëria Kor31,2023

Të gjithë kameramanët dhe gazetarët që ishin duke e ndjekur protestën i kanë lënë pajisjet e tyre në tokë dhe i janë bashkuar protestë bashkë me kolegët e tjerë.

Përpara protestuesve janë vendosur pajisjet mediale si shenjë proteste.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *