Kërkohej me urdhër të gjykatës, arrestohet në aeroportin “Adem Jashari”

I dyshuari mashkull kosovar është arrestuar në aeroportin “Adem Jashari”.

Arrestimi i tij është bë bazuar në urdhëresën e lëshuar nga gjykata.

Njoftimi i plotë i policisë:

ARRESTIM I PERSONIT TË KËRKUAR /SPK. ANP Adem Jashari, 09.07.2022 – 00:30. Në bazë të urdhëresës të lëshuar nga gjykata është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në stacion të policisë për procedura të mëtutjeshme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Komente Së Fundi