Ky është istogasi që u ekstradua në Gjermani, akuzohet për dy vepra penale

Gjatë ditës u raportua për një kosovar nga Istogu, i cili po kërkohet ndërkombëtarisht.

48 vjeçari ishte spallur në kërkim ndërkombëtar për veprat penale “Grabitje me dhunë” dhe “Kanosje”.

I njëjti u vë në pranga sot, në pikën e kalimit kufitar në Morinë.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se bëhet fjalë për Arsim Deliaj nga fshati Cërrkolez i Istogut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Komente Së Fundi