“Me trimat që po e mbrojnë çdo pëllëmbë të territorit tonë”, Durmishi dhe Krasniqi shkojnë në Veri

Ministri i Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi dhe zv/ministri i Infrastrukturës, Hysen Durmishi kanë vizituar sot veriun.

“Në stacionin e policisë në Leposaviq dhe në pikat e kontrollit gjithandej veriut, me trimat që po e mbrojnë çdo pëllëmbë të territorit tonë”, ka shkruar Durmishi në FB.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *