Miratohet projektligji për Agjencinë e Inteligjencës,

Sot është miratuar Projektligji për Agjencinë e Inteligjencës dhe Sigurisë së Mbrojtjes në Kuvendin e Kosovës.

Po ashtu, është zgjedhur një anëtar për Këshillin Shtetërorë të Cilësisë në Agjencinë kosovare të Akreditimit.

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, ka bërë të ditur që kanë shkuar në pauzë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *