Mar. Kor 23rd, 2024

Nga 1 shtatori mbyllen për qarkullim të veturave këto rrugë në Prishtinë

By Rtv Arbëria Gus21,2023

Komuna e Prishtinës njofton se nga data 1 shtator 2023 do të mbyllen për qarkullimin e mjeteve motorike disa rrugë.

“Rruga “Rexhep Luci” nga tuneli deri te Sheshi

Rruga “Qamil Hoxha” nga kthesa e rrugës deri tek Sheshi

Rrugët/rrugicat të cilat kalojnë/dërgojnë në parkun e Universitetit të Prishtinës dhe Bibliotekës Kombëtare”, thuhet në njoftim

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *