Patrulla edhe në fundjavë, Policia del me një apel për shoferët

Policia e Kosovës ka vazhduar me kontrollin dhe mbikqyrjen e trafikut edhe në fundjavë.

Përmes një postimi ata apelojnë që shoferët të respektojnë rregullat e trafikut.

“Apelojmë që shoferët të jenë të përgjegjshëm dhe të sigurohen që janë duke i respektuar rregullat dhe shenjat e trafikut për një siguri më të madhe në rrugë!”, thuhet në shkrim.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *