Rama përfundon takimin me Osmanin, takohet me Konjufcen

Kryeministri i Republikës së Shqipërisë Edi Rama, ka përfunduar takimin me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani, ndërsa në këto momente është duke u takuar me Kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca.

Kujtojmë se takimi i shumë pritur mes dy Kryeministrave, Albin Kurti dhe Edi Rama nuk ka ndodhur.

Kurti është larguar nga ndërtesa e Qeverisë, ndërsa u pyet nga gazetarët se a do të takohet me Ramën ai nuk është përgjigjur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *