Rizvanolli: Deri më tani kemi pranuar 2781 aplikime për subvencionim të pajisjeve

Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli, ka bërë të ditur se ende pa u bërë një muaj, kanë pranuar 2 mijë e 781 aplikime për subvencionim të pajisjeve.

Rizvanolli në Facebokk ka shkruar se aplikimet dhe më tutje vazhdojnë të jenë të hapura. Derisa ka publikuar sërish linkun për aplikim.

Postimi i plotë I Rizvanollit:

Ende pa u bë një muaj dhe kemi pranuar 2781 aplikime për subvencionim të pajisjeve.

Aplikimet vazhdojnë të jenë të hapura.

Për t’u informuar më shumë rreth subvecnionit, vizitoni: https://shorturl.at/clnQ9

Linku për aplikim për subvencionim të pajisjeve efiçente shtëpiake: https://ekosova.rks-gov.net/467

Linku për aplikim për subvencionim të sistemit diellor për ngrohje të ujit sanitar: https://ekosova.rks-gov.net/468

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *