Mër. Kor 24th, 2024

Rizvanolli me një video udhëzuese shpjegon mënyrën e aplikimit për subvencionim

By Rtv Arbëria Gus28,2023

Ministrja e Ekonomisë Artane Rizvanolli , ka njoftuar për procedurat të cilat duhet t’i ndjekin qytetarët sa i përket aplikimit për subvencionimin e sistemit diellor për ngrohje të ujit sanitar si dhe aplikimin për subvencionim të pajisjeve efiçiente shtëpiake.

Këtë Rizvanolli e ka bërë përmes një video udhëzuese , ku janë shpjeguar procedurat e aplikimit.

“Përmes kësaj video udhëzuese, keni mundësinë të informoheni hap pas hapi rreth procedurës për të aplikuar për subvencionimin e sistemit diellor për ngrohje të ujit sanitar”, ka shkruar Rizvanolli në Facebook.

UDHEZIMI ME VIDEO

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *