Stuhi e fortë në Prishtinë, dëmtohen disa vetura

Disa vetura janë dcëmtuar si pasojë e suthisë së madhe që ndodhi më herët gjatë ditës në Prishitnë.

Për shkak të shiut dhe erës së madhe, disa vetura kanë përfunduar me kulmin e një objekti përmbi.

Në anën tjetër, erërat e forta kanë bërë që të këputen edhe disa degë lisash në qytet dhe të bllokohen disa rrugë e trotuare.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *