Zyrtare: Hiqet ora policore

Qeveria e Kosovës ka marr vendim për heqjen e orës policore,

Qytetarët tashmë janë të lirë për të lëvizur kurdo dhe se vendimi ka hyrë në fuqi prej ditës së sotme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Komente Së Fundi