Ferdonije Qerkezi do të marshojë për drejtësi ndaj krerëve të UÇK-së në Hagë

Të dielën e ardhshme në Prishtinë do të mbahet një marsh, duke kërkuar drejtësi për krerët e UÇK-së që janë në Hagë.

Ajo në rrjete sociale e ka shpërndarë këtë organizim, duke nënkuptuar se do të jetë pjesë e marshit.

Postimi i saj:

Lufta për liri është e krejt popullit!

Prandaj,

Dhimbja dhe liria ime ka emrin:

Halim, Artan, Armend, Ardian dhe Edmond

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *