Die. Kor 21st, 2024

Siç bëjnë rëndom kryeministrat e Kosovës, edhe Kurti ka hipur në kombajë me ç’rast ka parë nga afër procesin e korrje-shirjeve ne Malisheve.

By Rtv Arbëria Kor10,2024

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci.

Siç bëjnë rëndom kryeministrat e Kosovës, edhe Kurti ka hipur në kombajë me ç’rast ka parë nga afër procesin e korrje-shirjeve.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *