Hën. Maj 27th, 2024

Denoncohet në Shqipëri biznesmeni që bëri “zhurëm” edhe në Kosovë

By Rtv Arbëria Nën20,2023

Politikani i njohur socialist, Erion Braçe ka denoncuar pronarët e disa kompanive që kanë punuar për godinën e re të Bashkisë së Divjakës. Sipas tij, fasada e godinës së re dhe punimet që janë kryer janë të tmerrshme, si për vetratat, për fasadat dhe ambientet e brendshme. Sipas Braçes, Ibrahimi bashkë me Andon Kriston, Skënder Çelën dhe Bert Yzeiraj shkatërruan një projakt fantastik në Divjakë. Njëri nga të denoncuarit është edhe Alfred Ibrahimi.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *