Mar. Mar 5th, 2024

Prokuroria kërkon caktimin e masës së ndalimit për Molliqajn dhe aktivistët tjerë të PSD-së

By Rtv Arbëria Nën 29, 2023

Partia Socialdemokrate (PSD), ka njoftuar se kryetari i tyre Dardan Molliqaj është ndaluar, duke e quajtur këtë ndalim si vendim politik.

Bashkë me të janë arretuar edhe Zgjim Hyseni, Nol Nushi, Agron Kabashi, Korab Korça, Gent Brahimi.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *