Sot hapet vendkalimi kufitar mes Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut në Restelicë dhe Strazimir

Sot në ora 12:00 do të mbahet ceremonia e hapjes së vendkalimit kufitar ndërmjet Kosovës dhe Maqedosnië së Veriut në Retelicë e Strazimir.

Në vitin 2019, kjo pikë kufitare ishte hapur vetëm për sezonën e verës,

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *