Pre. Kor 12th, 2024

Abdixhiku: Mbështetja për Lutën është mbështetje për LDK-në

By Rtv Arbëria Nën10,2021

Kryetari i Lidhjes Demokratik të Kosovës, Lumir Abdixhiku, gjatë tubimit të sotëm në Gjilan, në fjalën e tij, ndër të tjera, tha se mbështetja për Lutën është mbështetje për LDK-në, për të dhe për secilin bashkëpunëtorë tonin gjithandej në Kosovë.

“Mbështetja për Lutën është mbështetje për LDK-në, për mua e për secilin bashkëpunëtorë tonin gjithandej në Kosovë”, theksoi Abdixhiku. Abdixhiku.

Ai, më tej, tha se fitorja e Lutfi Hazirit është fitore e gjilanasve dhe e Gjilanit.

Të dielën votohet në Kosovë në komunat ku kemi balotazh.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *