Hën. Qer 17th, 2024

Ballkani mëson grupin në Conference League, grup jo aq i lehtë për kosovarët!

By Rtv Arbëria Gus26,2022

Skuadrat pjesëmarrëse të Ligës së Konferencës kanë mësuar kundërshtarët në fazën e grupit.

Ballkani është skuadra e parë kosovare që garon në këtë nivel.

Skuadra e Ilir Dajës do të përballet në grupin G me Slavia Pragen, Clujin dhe Sivasporin.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *