Hën. Qer 17th, 2024

Ballkani prezanton transferimin e radhës

By Rtv Arbëria Gus27,2022

Njoftimi i plotë:

Mirë se vjen @leotrimbekteshi28

Futboll Klub Ballkani ka kënaqësinë të njoftojë se qender mbrojtësi është zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë.
ë -vjeçar ka firmosur kontratën me skuadrën tonë deri në verën e vitit 2024 duke u bërë në këtë mënyrë përforcimi më i ri i skuadrës sonë.

Në të shkuarën, ka luajtur me ekipe si , , si dhe së fundmi ishte pjesë e .

Klubi i Ballkanit i uron mirëseardhje dhe shumë suksese me fanellën e klubit tonë.

Na priftë e mbara Suharekë/

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *