Pre. Kor 12th, 2024

Dhunohet e mitura në Obiliq

By Rtv Arbëria Kor10,2022

Një nënë e ka raportuar dhunimin e bijës së saj të mitur në polici.

Ajo ka deklaruar se derisa në shtëpi nuk ka qenë bashkëshorti i saj, e njëjta ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar.

Njoftimi:

DHUNIM

Obiliq 06.07.2022 – 19:00. Viktima femër e mitur kosovare e shoqëruar nga nëna e saj ka raportuar se deri sa në shtëpi nuk ka qenë bashkëshorti i saj, e njëjta ishte dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar. Me urdhër të prokurorit kujdestar është bërë ekzaminimi i viktimës dhe rasti është duke u hetuar.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *