Die. Kor 21st, 2024

Dy të vdekur në një aksident afër Drenasit

By Rtv Arbëria Maj2,2022

Dy persona kanë vdekur në një aksident trafiku afër Drenasit.

Burimet brenda policisë kanë thënë dy persona kanë vdekur pasi dy vetura janë ndeshur mes veti në fshatin Gllobar.

Të vdekur janë një grua dhe një fëmijë, trupat e të cilëve janë larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit së bashku me mjekët nga QKMF në Drenas.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën nacionale Drenas-Skenderaj, jo larg qytetit të Drenasit

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *