Pre. Kor 12th, 2024

Dy viktima nga Covid-19, kjo është mosha e tyre

By Rtv Arbëria Sht23,2021

Gjatë 24 orëve kanë humbur jetën nga Covid dy persona nga Covid -19 në Kosovë.

Gjatë kësaj kohe pozitivë kanë rezultuar 133 qytettarë.

Mosha e personave është nga 50-59 vjeç një person dhe plus 80 një person.

Ditët e fundit ka rënë numri i vdekjeve në Kosovës.

Gjithashtu edhe numri i të infektuarve dukshëm është më i vogël.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *