Mër. Kor 24th, 2024

Flet Valon Ramadani dhe tregon se a është kandidat për kryetar të Ferizajt?

By Rtv Arbëria Kor11,2021

Kryetari i degës së VV-së në Ferizaj, Valon Ramadani, ka folur sa i përket kandidimit të tij për kryetar të komunës së Ferizajt.

Ramadani në një prononcim ka deklaruar se ka gjasa që ky i fundit të jetë kandidat, por, sipas tij, kjo do të bëhet e ditur brenda 2-3 dite.

“Unë mundem me qenë njëri prej tyre, po ende nuk është konfirmur kush e qysh ka kandiduar, janë disa procedura që brenda 2-3 dite kryhen. Janë punë të brendshme që derisa të kryhen nuk mundem me i nda me medie. Po mbasi jam kryetar i degës ka gjasa me qenë, po nuk është e konfirmuar akoma brenda partisë”, ka thënë Ramadani.

Media nga burime brenda VV-së në Ferizaj, mëson se Ramadani është i vetmi që ka paraqitur kandidaturën për kryetar të Ferizajt.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *