Enj. Maj 23rd, 2024

Granit Xhaka mban stërvitjen e fundit para udhëtimit në Londër

By Rtv Arbëria Pri 17, 2024

Skuadra e Bayer Leverkusenit ka mbajtur seancën e fundit stëvitore në Gjermani para se të nisen drejt Londrës.

Klubi ku luan Granit Xhaka fitoi ndeshjen e parë në “BayArena” ndaj West Ham Unitedit me rezultatin 2:0, shkruan Indeksonline

Sonte klubi gjerman niset drejt Londrës, ku trajneri Xabi Alonso do të paraqitet në konferencë për media.

Kujtojmë që Leverkuseni është shpallur kampion në Bundesliga dhe tashmë synon titullin në UEFA Europa League

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *