Mër. Pri 24th, 2024

Guri kalon testet mjekësore, nënshkruan me Prishtinën

By Rtv Arbëria Mar 4, 2024

Sindrit Guri do ta vijojë karrierën e tij tek Prishtina në Kosovë. Sulmuesi, i cili ka fituar titullin kampion me Kukësin në sezonin 2016-2017, do të angazhohet në futbollin dardan.

Shkodrani ka kaluar testet mjekësore paraditen e kësaj së hënë dhe pritet që të vihet menjëherë nën urdhrat e trajnerit Emmanuel Egbo.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *