Pre. Kor 19th, 2024

Ka nisur protesta në mbështetje të ish krerëve të UÇK-së

By Rtv Arbëria Qer12,2021

Ka nisur protesta në sheshin “Ibrahim Rugova”, në Prishtinë, e cila po mbahet në shenjë përkrahje të ish- çlirimtarëve në Hagë.

Ky aktivitet protestues mbahet për shkak siç thonë fyerjeve që po bëhen ndaj UÇK-së dhe në përkrahje të çlirimtarëve që gjenden padrejtësisht në dhomat e specializuara në Hagë

Interesimi i qytetarëve per te marre pjese dukej shume i vogel

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *