Hën. Qer 17th, 2024

Kryeministri Kurti i thërret liderët opozitarë në takim për të premten

By Rtv Arbëria Tet19,2022

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ftuar në takim liderët opozitarë.

Siç mëson klankosova.tv, nga burimet e saj, takimi është paraparë të mbahet të premten në ora 12.00.

Ky zhvillim pason nga vizita në Kosovë, e emisarit special amerikan për Ballkanin Perëndimor dhe çështje të tjera, Gabriel Escobar.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *