Pre. Kor 19th, 2024

Musliu-Shoshi i reagon Kurtit për deklaratat e sotme: As nuk je duke e mbrojte interesin dhe as miq tanimë nuk ke

By Rtv Arbëria Sht18,2023

Deklarata e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti se opozitës nuk i konvenojnë zgjedhjet se i humb dhe qeverisë nuk i konvenojnë sepse zhduket opozita, ka nxitur reagime të mëdha në vend.

Së fundi, përkitazi me këtë deklaratë ka reaguar edhe deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ariana Musliu-Shohi.

Kjo e fundit ka shkruar në Facebook: Se Albini i frikësohet opozitës fol vetëfakti që nuk po raporton në Kuvend.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *