Die. Kor 21st, 2024

Pejë/ Arrestohen tre të dyshuar, pasi u rrahën mes vete

By Rtv Arbëria Tet5,2022

Tre të dyshuar janë arrestuar në rrugën “Qamëria” në Pejë, pasi dyshohet se e janë rrahur mes veti, si dhe njëri prej tyre e ka kanosur me thikë një person.

Në njoftimin e policisë thuhet se fillimisht i dyshuari i parë në një lokal e ka kanosur me thikë viktimën, i njëjti më pas është rrahur edhe me dy të dyshuarit tjerë.

Njëri nga të dyshuarit për shkak të lëndimeve trupore ka pranuar tretman mjekësor. Tre të dyshuarit pas intervistimit me urdhër të prokurorit të shtetit janë dërguar në mbajtje.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *