Hën. Qer 17th, 2024

Përfundon takimi “kokë më kokë” mes Ramës dhe Kurti, dy liderët qëndruan rreth dy orë në “Vilën 31” në Tiranë

By Rtv Arbëria Sht13,2022

Ka përfunduar pak më parë takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe Albin Kurtit. Të dy liderët u takuan këtë të martë në vilën qeveritare 31.

Mbledhja e cila u zhvillua me dyer të mbyllura zgjati rreth dy orë. Ende nuk dihet se për çfarë kanë biseduar Rama dhe Kurti në këtë takim të papritur.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *