Mar. Kor 16th, 2024

Përfundon testimi i unazës qendrore në Prishtinë

By Rtv Arbëria Pri24,2022

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se sot në orën 17:00 do të përfundojë testimi i shndërrimit të Unazës Qendrore në qarkore njëkahëshe.

Ky testim ka filluar ditën e shtunë, raporton Indeksonline.

Komuna ka njoftuar se do t’i analizojnë të dhënat e marra gjatë kësaj fundjave dhe do informojnë për hapat e mëtutjeshëm.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *