Mar. Kor 16th, 2024

Policia deklarohet për aksidentin në Sallagrazhdë, një fëmijë i vdekur e dy të lënduar

By Rtv Arbëria Jan2,2022

Pasditen e sotme ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet në rrugën Sallagrazhdë-Baqevc ku ka vdekur një 14-vjeçar dhe u lënduan dy të tjerë.

Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj.

Njëri nga fëmijët ka qenë duke vozitur atë veturë në momentin e aksidentit.

“Eshte nje vetaksident trafiku me fatalitet, nje femije 14 vjeqar e ka humbur jetën,ndersa dy femijet te tjere kane pesuar lendime”, tha Osmanollaj.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *