Mër. Pri 24th, 2024

Presidentja Osmani e Kryeministri Kurti u takuan sot në Gërmi

By Rtv Arbëria Kor 6, 2021

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti së bashku me Presidenten Vjosa Osmani, janë parë sot në parkun e Gërmisë në kryeqytet.

Kurti dhe Osmani janë parë duke pirë kafe bashkë në një nga restorantet në këtë park.

Këto fotografi që pretendohet se janë shkrepur sot.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *