Mar. Kor 16th, 2024

Pritje të mëdha: Kosovarët protestojnë në kufirin Serbi-Hungari

By Rtv Arbëria Jan7,2022

Mërgata kosovare është duke u përballur me pritje të mëdha nëpër kufij, tani që është duke u tkhyer në Diasporë.

Kolonat e veturave janë bërë aq të gjata dhe të padurueshme, sa në kufirin Serbi-Hungari është duke u protestuar.

Protesta me sirenat e veturave po bëhet për shkak të pritjes së gjatë në kufi.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *