Mër. Qer 19th, 2024

Takimi i në Ohër, siguri e lartë në Maqedoninë e Veriut

By Rtv Arbëria Mar17,2023

Forca të shumta policore duken sot në shtetin fqinjë Maqedoninë e Veriut. “IndeksOnline” ju sjell pamje nga pika kufitare në Hanin e Elezit e deri në Ohër vërehen forca të shumta të policisë së Maqedonisë së Veriut.

Siguria e lartë, në çdo kilometër forca policore të Maqedonisë së Veriut.

Pritet që kryeministri i Kosovës Albin Kurti dhe Zëvendës ndihmës Sekretari i ShBA-ve, Gabriel Escobar të kalojnë nga pika kufitare e Hanit të Elezit për në Ohër.

Një ditë para takimit të madh, me presidentin serb, Aleksandëe Vuqiq

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *