Mër. Qer 19th, 2024

Vrasësi i Arian Gosës vetëdorëzohet në polici

By Rtv Arbëria Maj23,2023

Habib Rexha, 31-vjeçari i akuzuar si vrasësi i Arian Gosës në Kavajë më 21 Maj, është vetëdorëzuar në polici.

Tvklan.al ka mësuar se Rexha u dorëzua me vullnet të lirë dhe pas kërkesës së familjarëve.

Ai qëndroi 2 ditë në arrati pasi vrau Arian Gosën në një lokal të Kavajës pasditen e së dielës.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *