Mar. Kor 16th, 2024

Zyrtare: Hiqet ora policore

By Rtv Arbëria Mar1,2022

Qeveria e Kosovës ka marr vendim për heqjen e orës policore,

Qytetarët tashmë janë të lirë për të lëvizur kurdo dhe se vendimi ka hyrë në fuqi prej ditës së sotme.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *