Pre. Kor 19th, 2024

Nga sporti: Prishtina-Llapi në miqësore për garat Europiane

By Rtv Arbëria Qer12,2021

Prishtina dhe Llapi sot do të zhvillojnë ndeshjen e parë miqësore për përgatitjet që po i kryejnë para garave evropiane.

Prishtina që u shpall kampion, do të luajë ndaj fituesit të Kupës së Kosovës, Llapit.

Ndeshja do të zhvillohet në Gjakove dhe fillon nga ora 17:30.

Të dy trajnerët si Zekirija Ramadani, ashtu edhe Tahir Batatina do t’i testojnë skuadrat e tyre para ndeshje evropiane.

Madje në këtë ndeshje do të ketë debutime nga të dyja taboret.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *