Sht. Qer 15th, 2024

Agjenda e mbledhjes së parë të Kuvendit të Shqipërisë dhe Kosovës

By Rtv Arbëria Nën26,2022

Nesër do të mbahet mbledhja e parë e përbashkët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë dhe atij të Kosovës.

Mbledhja do të zëjë vend në Sallën e Seancave Plenare.

Mbledhja është paraparë të zgjasë një orë e gjysmë, ndërsa deputetja Mimoza Kusari-Lila ka publikuar edhe agjendën e kësaj mbledhjeje.

“Mbledhja e I-rë e përbashkët e dy Kuvendeve, Shqipëri – Kosovë” ka shkruar Kusari-Lila.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *