Enj. Maj 23rd, 2024

“Do t’i zbuloj sekretet më të mëdha të veriut”, gazetari serb dhe ish- anëtari i AKI-së ‘paralajmëron’ se jetesa e tij do të varet nga Kosova

By Rtv Arbëria Pri 24, 2024

Gazetari serb dhe ish- anëtari i AKI-së, Bojan Bozovic, ka paralajmëruar se do të zbulojë sekretet më të mëdha të veriut.

Bozovic përmes një shkrimi në Facebook, ka shkruar se do t’i informojë njerëzit për gjithçka që ka ndodhur dhe do të ndodh.

Tutje, sipas tij, pas raportimit që do të bëjë jetesa e tij nuk varet nga ai, por nga njerëzit që udhëheqin Kosovën.

closevolume_off
Postimi i plotë:

Këtë fundjavë do të zbuloj sekretet më të mëdha të veriut. Gjithçka që ka ndodhur dhe do të ndodhë. Ende nuk kam vendosur në cilin televizion por për këtë do t’ju informoj.

Këtë herë nuk do të ketë vetëm intervista, por edhe dëshmi, miliona prova të mbledhura gjatë 12 viteve.

Çfarë kam bërë, çfarë kam mbijetuar dhe sa mund të jetoj pas asaj interviste nuk varet nga unë por nga njerëzit që udhëheqin Kosovën.

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *