Die. Kor 21st, 2024

Kurti e Haxhiu thërrasin konferencë

By Rtv Arbëria Qer18,2022

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu kanë thirrur konferencë për media.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti dhe Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu mbajnë konferencë për media.VENDI: Ndërtesa e Qeverisë. KOHA: 13:30”, bëhet e ditur në komunikatën e Qeveris

Related Post

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *